Манчестър Юнайтед победи Барселона при ветераните

Отбор от ветерани на Манчестър Юнайтед победи с 3:1 като гост срещу отбор на ветерани от Барселона. Срещата се игра на стадион "Камп Ноу". Йеспер Бломквист откри резултата за английския отбор след четвърт час игра, а Карел Поборски удвои аванса за "червените дяволи" в 57-ата минута.

от Източник: БТА
11:30, 01.07.2017
Чете се за: 00:24 мин.
Още

Дауйт Йорк покачи на 3:0 в 77-ата минута, а Фредерик Дею реализира почетното попадение в полза на каталунците в последните секунди на двубоя.

В срещата с екипа на 20-кратните шампиони на Англия трябваше да участва и Димитър Бербатов.