Заради техническа профилактика временно се налага спирането на съоръженията, излъчващи програмата на БНТ за периода 01.09 - 30.09.2018 г. Спирането на излъчването ще бъде в интервала 9.00-17.00 часа.

График за техническата профилактика по градове можете да откриете по-долу.

График за спиране на съоръженията, излъчващи програмите на Българската национална телевизия за извършване на месечна профилактика през месец септември 2018 г.

ОБЕКТ

SFN

ПРОФИЛАКТИКА от-до

Дата месец IX

Хвойна

Смолян

09.00 - 17.00

3

Гложене

Плевен

09.00 - 17.00

3

Бяла, Рс

Русе

09.00 - 17.00

3

Дългопол

Варна

09.00 - 17.00

3

Тетевен 1

Плевен

09.00 - 17.00

4

Белово

Пловдив

09.00 - 17.00

4

Алаборун /Пъстрец/

Благоевград

09.00 - 17.00

4

Батово

Варна

09.00 - 17.00

4

Русе

Русе

09.00 - 17.00

4

Медовец

Варна

09.00 - 17.00

4

Лом

Видин

09.00 - 17.00

5

Български извор

Плевен

09.00 - 17.00

5

Бобошево

София

09.00 - 17.00

5

Ценово

Русе

09.00 - 17.00

5

Преслав

Шумен

09.00 - 17.00

5

Каблешково

Бургас

09.00 - 17.00

5

Константиново

Варна

09.00 - 17.00

5

Главиница

Шумен

09.00 - 17.00

5

вр. Ботев

Плевен

09.00 - 17.00

5

Тервел

Варна

09.00 - 17.00

7

Лик

Плевен

09.00 - 17.00

7

Дорково

Смолян

09.00 - 17.00

7

Балканец

Плевен

09.00 - 17.00

7

Ломница

София

09.00 - 17.00

7

Джулюница

Русе

09.00 - 17.00

10

Шабла

Варна

09.00 - 17.00

10

Копривщица

Пловдив

09.00 - 17.00

11

Добрич

Варна

09.00 - 17.00

11

Лъки

Смолян

09.00 - 17.00

11

Кирчево

Плевен

09.00 - 17.00

11

Българско Сливово

Русе

09.00 - 17.00

11

Разлог

Благоевград

09.00 - 17.00

11

Бъзовец

Русе

09.00 - 17.00

11

Добрич 1

Варна

09.00 - 17.00

12

Шейновец

Кърджали

09.00 - 17.00

12

Кнежа

Плевен

09.00 - 17.00

12

Галата

Плевен

09.00 - 17.00

12

Елешница, Бл

Благоевград

09.00 - 17.00

12

Стрелча

Пловдив

09.00 - 17.00

12

Ореляк

Благоевград

09.00 - 17.00

12

Барутин

Смолян

09.00 - 17.00

13

Боженица

Плевен

09.00 - 17.00

13

Добринище

Благоевград

09.00 - 17.00

13

Сеново

Русе

09.00 - 17.00

13

Шумен - общежитие

Шумен

09.00 - 17.00

13

Ивайловград

Кърджали

09.00 - 17.00

13

Габаре

Плевен

09.00 - 17.00

13

Брезник

София

09.00 - 17.00

14

Трънчовица

Плевен

09.00 - 17.00

14

Чепинци

Смолян

09.00 - 17.00

14

Червен бряг

Плевен

09.00 - 17.00

14

Светица

Благоевград

09.00 - 17.00

14

Петрохан

Видин

09.00 - 17.00

14

Венец

Шумен

09.00 - 17.00

14

Зверино

Видин

09.00 - 17.00

17

Заветно Ашика

Шумен

09.00 - 17.00

17

Бойка

Благоевград

09.00 - 17.00

17

Горно Новково

Шумен

09.00 - 17.00

17

Петровица

Смолян

09.00 - 17.00

18

Тетевен 2

Плевен

09.00 - 17.00

18

Гоце Делчев

Благоевград

09.00 - 17.00

18

Садина

Русе

09.00 - 17.00

18

Тутракан

Шумен

09.00 - 17.00

18

Бяла Слатина

Видин

09.00 - 17.00

18

Душанци

Пловдив

09.00 - 17.00

19

Кайнадина

Смолян

09.00 - 17.00

19

Лесидрен

Плевен

09.00 - 17.00

19

Полски Тръмбеш

Русе

09.00 - 17.00

19

Сатовча

Благоевград

09.00 - 17.00

19

Бабешка чука

Благоевград

09.00 - 17.00

19

Разград РРС

Шумен

09.00 - 17.00

19

Твърдица

Стара Загора

09.00 - 17.00

19

Искрец

София

09.00 - 17.00

20

Снежанка

Смолян

09.00 - 17.00

20

Мизия

Видин

09.00 - 17.00

20

Кочан

Благоевград

09.00 - 17.00

20

Кацелово

Русе

09.00 - 17.00

20

Янково

Шумен

09.00 - 17.00

20

Троян

Плевен

09.00 - 17.00

20

Котел

Шумен

09.00 - 17.00

20

Смилян

Смолян

09.00 - 17.00

21

Габрово

Русе

09.00 - 17.00

21

Копривлен

Благоевград

09.00 - 17.00

21

Ивански

Шумен

09.00 - 17.00

21

Дълбок дол

Плевен

09.00 - 17.00

21

Градец

Стара Загора

09.00 - 17.00

21

Видин-община

Видин

09.00 - 17.00

21

Главник

Смолян

09.00 - 17.00

25

Етъра 1

Русе

09.00 - 17.00

25

Видин РРС

Видин

09.00 - 17.00

25

Калейца

Плевен

09.00 - 17.00

25

Долна Вереница

Видин

09.00 - 17.00

26

Свищов

Русе

09.00 - 17.00

26

Сърница

Смолян

09.00 - 17.00

26

Айтос

Бургас

09.00 - 17.00

26

Априлци

Плевен

09.00 - 17.00

26

Своге

София

09.00 - 17.00

27

Ягодина

Смолян

09.00 - 17.00

27

Мездра

Видин

09.00 - 17.00

27

Трявна

Русе

09.00 - 17.00

27

Каран Върбовка

Русе

09.00 - 17.00

27

Върбица

Шумен

09.00 - 17.00

27

Карнобат 1

Бургас

09.00 - 17.00

27

Пресяка

Плевен

09.00 - 17.00

27

Буйново

Смолян

09.00 - 17.00

28

Белоградчик

Видин

09.00 - 17.00

28

Обзор

Варна

09.00 - 17.00

28

Орешак

Плевен

09.00 - 17.00

28

Стара Загора

Стара Загора

09.00 - 17.00

28