Тази вечер по БНТ: ​Лудогорец гостува на Милан

Лудогорец гостува тази вечер на Милан в среща-реванш от 1/16-финалите на турнира Лига Европа. Двубоят на "Сан Сиро" започва от 22:05 часа и може да го гледате пряко по БНТ 1 и БНТ HD.За територията на България може да го гледате и онлайн ТУК

10:30, 22.02.2018 (извънредно)
Чете се за: 00:27 мин.
У нас

Първият мач в Разград завърши с категорична победа с 3:0 за "росонерите" и така сблъсъкът изглежда предрешен.

Очаква се наставникът на Милан Дженаро Гатузо да даде почивка на по-голяма част от титулярите си и да ги съхрани за мача с Рома в края на седмицата.

От друга страна, Херо ще заложи с най-доброто, с което разполага. Той отново няма да може да разчита на нападателя Клаудиу Кешерю, но в състава се завръща левият бек Натанаел. С тима пътува и новото попълнение Цветомир Панов, но той няма да може да играе тази вечер.

"Колкото и да са нулеви нашите шансове, ние сме длъжни да играем сериозно и отговорно. Защитаваме честта не само на Лудогорец, но и на българския клубен футбол. Длъжни сме да дадем максимума от възможностите си", заяви преди Димитров.

Главен съдия на двубоя е испанецът Ундиано Майенко.