Абонирай ме за най-важните новини?
ДА НЕ
ДА НЕ

#художествена гимнастика

София ще приеме световното първенство по художествена гимнастика за девойки през 2025 г.
16:17, 28.02.2024
Чете се за: 00:32 мин.
Сандански прие инициативата на грациите "Предизвикай себе си"
23:38, 27.02.2024
Чете се за: 02:12 мин.
Сандански посрещна проекта "Предизвикай себе си"
23:27, 26.02.2024
Чете се за: 01:57 мин.
Грациите Дара Стоянова и Рая Червенкова спечелиха общо 4 медала на турнир в Гърция
17:39, 26.02.2024
Чете се за: 01:05 мин.
Весела Димитрова: 60 часа ми бяха необходими, за да избера музиките за съчетанията
18:56, 25.02.2024
Чете се за: 02:07 мин.
Никол Тодорова спечели златния медал в многобоя на турнира по художествена гимнастика в Будапеща
23:19, 17.02.2024
Чете се за: 01:32 мин.
Успешен старт за Елвира Краснобаева на "Premium Cup", българката поведе в класирането за многобоя
20:53, 17.02.2024
Чете се за: 01:15 мин.