Барселона се класира за 1/4-финалите на Купата на Краля след труден успех над третодивизионен отбор

Каталунците се наложиха с 3:1

Барселона
Снимка: Facebook: FC Barcelona
22:42, 18.01.2024
Чете се за: 01:07 мин.

Барселона се класира за 1/4-финалите в турнира за Купата на краля след обрат от 0:1 до 3:1 над третодивизионния Унионистас де Саламанка в среща, играна на стадион "Кралица София".

Домакините изненадващо поведоха в резултата с гол в 31-ата минута, след като Алваро Гомес успя да се разпише. Каталунците изравниха в края на първото полувреме чрез Феран Торес след асистенция на Сержи Роберто. Попадения на Жул Кунде в 69-ата и Алехандро Балде в 73-ата донесоха крайния успех за Барса.

За Унионистас в 60-ата минута на мача в игра влезе българина Борислав Станков, известен с прозвището си "Слави". Той игра до края на срещата.