броят заразените covid барселона продължава расте
Снимка: БГНЕС
23:24, 13.07.2022
Чете се за: 01:55 мин.

Първият мач от предсезонната подготовка на Барселона завърши с равенство. Тимът направи 1:1 в гостуването си на местния каталунски съперник Олот.

Сблъсъкът стартира със закъснение от 15 минути при високи температури. Това е първата среща между двата тима от 42 години насам.

Дебют за Барселона направиха лятното попълнение Франк Кесие, Пабло Торе, Алекс Вайе, Арно Касас, Чади Риад, Фабио Бланко и Марк Касадо.

През първото полувреме Алберт Батая спаси удар на Пиер-Емерик Обамеянг, след което нападателят стреля в напречната греда. При третия си опит той откри резултата с прехвърлят удар след асистенция на вратаря Марк-Андре тер Щеген.

Домакините стреляха в гредата, а минута преди почивката Елой Амагат възобнови равенството от дузпа и оформи крайния резултат.

След паузата Шави Ернандес пусна всичките си резерви, но до попадение така и не се стигна, след като Алекс Вайе също стреля в напречната греда.

На Барселона предстоят четири контроли в САЩ, като първата е срещу Интер Маями на 20 юли от 2.30 часа.

Още Спорт

Двама българи продължават на репешажите на еврошампионата по борба до 23 години в Баку
19:28, 21.05.2024
Чете се за: 01:35 мин.
Етър взе точка и от Ботев Враца и завърза интригата в битката за оставане в елита
19:03, 21.05.2024 (обновена)
Чете се за: 03:00 мин.
България загуби от олимпийския шампион Франция на старта на Лигата на нациите по волейбол
18:57, 21.05.2024
Чете се за: 01:45 мин.
Българските гимнастички с добра подиум тренировка преди европейското първенство в Будапеща
18:48, 21.05.2024
Чете се за: 01:47 мин.
Тервел Пулев по казуса със спортната зала: Събарянето на половината сграда е абсолютно незаконно
18:16, 21.05.2024
Чете се за: 02:00 мин.
Григор Димитров е поставен под номер 10 в основната схема на Ролан Гарос
18:10, 21.05.2024
Чете се за: 01:02 мин.
Националният вратар на Северна Македония е преминал медицински тестове във Валенсия
17:37, 21.05.2024
Чете се за: 00:40 мин.