Баскетболната среща Левски - ЦСКА в петък ще бъде в зала "Триадица"

баскетболната среща левски цска петък зала триадица
12:29, 03.05.2023
Чете се за: 01:45 мин.

Поредна промяна претърпя програмата на Националната баскетболна лига, касаеща втория четвъртфинален сблъсък Левски – ЦСКА в петък (5 май). След като срещата беше преместена в столичната зала „Универсиада“, в крайна сметка тя ще се проведе в „Триадица“, обявиха днес от "синия" клуб.

Срещата е втора от четвъртфиналната серия между двата тима, като в първата ЦСКА бе домакин и след успех с 94:77 в своята зала, поведе с 1:0 победи. Играе се до две победи от три възможни срещи.

„Ръководството на Левски положи много усилия да организира срещата в зала „Универсиада“, но за съжаление в момента съоражението не може да приеме такова събитие. Извинете ни за причиненото неудобство“, написаха от баскетболния тим във фейсбук страницата си.

Засега няма официално потвърждение от Българската федерация по баскетбол.

От началото на годината „сините“ играят домакинските си мачове именно в зала „Триадица“, но в понеделник бе обявено, че срещата с ЦСКА от четвъртфиналите се премества в зала „Универсиада“ за 19:00 часа.

Ако Левски успее да изравни резултата в плейофната серия, то ЦСКА ще бъде домакин на третия решителен двубой на 8 май.

Срещите на ГЕРБ-СДС с другите партии започват утре - какви са нагласите на "Възраждане", ДПС, БСП и ИТН?
Земеделският министър: Няма предпоставки за вдигане на цената на хляба