Черно море и ЦСКА 1948 не излъчиха победител на "Тича"

черно море цска 1948 излъчиха победител тича
Снимка: БТА
от БНТ
19:59, 30.04.2023
Чете се за: 01:30 мин.

Отборите на Черно море Варна и ЦСКА 1948 завършиха наравно 0:0 в мач от 28-ия кръг на Първа лига, игран на стадион "Тича" във Варна. Двубоят ще бъде запомнен най-вече с двата отменени гола за "моряците".

В 38-та минута Едгар Пашеко прати топката във вратата на Даниел Наумов с глава, но реферът Валентин Железов даде сигнал за нарушение Исмаил Иса срещу вратаря на "червените", а повторенията показаха, че решението е правилно.

В 58-та минута Алекс Фернандес стреля към вратата на гостите и след рикошет топката влезе в мрежата, но след намеса на ВАР и това попадение бе отменено, този път за нарушение на Сула срещу Педриньо.

В крайна сметка голове не паднаха и двата тима поделиха точките. Черно море заема пето място в класирането с 49 точки, докато третият ЦСКА 1948 е на трета позиция с актив от 58 точки.

Хебър изравни финалната серия срещу Нефтохимик 2010 след победа в три гейма в Пазарджик