Черно море надви ЦСКА 1948 с голове на Исмаил Иса

Снимка: Startphoto.bg
от БНТ , Източник: БТА
20:46, 15.03.2024
Чете се за: 01:25 мин.

Черно море победи ЦСКА 1948 с 2:1 и се изравни с 54 точки с лидера във временното класиране в Първа лига Лудогорец, но шампионите са с два мача по-малко. Двата гола за победителите вкара Исмаил Иса. ЦСКА 1948 остава с 37 точки на шестото място.

Черно море откри резултата в 4-ата минута. Влатко Дробаров изрита напред топката в близост до наказателното поле на ЦСКА 1948, където Бирсент Карагарен се опита да върне към вратаря Петър Маринов, но Илиан Илиев – младши открадна топката и пусна пас към Исмаил Иса, който от няколко метра фронтално срещу вратата вкара за 1:0.

В 31-ата минута ЦСКА 1948 изравни резултата. Талис изведе в добра позиция вдясно Радослав Кирилов, който финтира Даниел Мартин и стреля по диагонал.

В 66-ата минута Черно море отново поведе. Мазир Сула центрира от корнер, а Исмаил Иса засече с глава топката и вкара за 2:1, като топката премина под плонжа на вратаря Петър Маринов.