ЦСКА 1948 победи Шкендия в последната си контрола от лагера в Турция

цска 1948 победи шкендия последната контрола лагера турция
от БНТ
16:02, 31.01.2023
Чете се за: 01:25 мин.

Отборът на ЦСКА 1948 победи северномакедонския Шкендия с 2:0 в контролна среща, изиграна на тренировъчния лагер на "червените" в Белек, Турция.

Съставът на Тодор Янчев изигра добро първо полувреме и започна с бърз гол. В третата минута Ангел Бастунов получи подаване от Радослав Кирилов и вкара с глава, но "армейците" не успяха да стигнат до повече попадения в първите игрови 45 минути след пропуски на Александър Колев, Георги Русев и Ангел Бастунов.

ЦСКА 1948 оформи крайния резултат в 82-та минута след центриране от ъглов удар. Топката бе пласирана на далечна греда, където Октавио Мантека свали кълбото с глава и го изпрати в свободния Лазар Марин. Той бе точен от близко разстояние за 2:0.

"Червените" стартират пролетния полусезон в Първа лига в събота, 11 февруари, с домакинство на новака в елита Хебър Пазарджик.

Откриха хлебарки в топлата витрина на голям супермаркет в Пловдив
Ивайло Иванов: Тази победа ми дава много, смятам, че за олимпиадата ще имаме няколко квоти