Снимка: БТА
от БНТ , Източник: БТА
17:44, 19.01.2024
Чете се за: 01:15 мин.

Етър Велико Търново стартира успешно поредицата от контроли по време на зимната подготовка. „Виолетовите“ победиха като гости с 2:1 Литекс, като го обърнаха с попадения на Пати в 31-ата и Мартин Моран в 53-ата минута. Домакините от Ловеч откриха резултата в 14-ата минута.

В понеделник Етър заминава на предсезонен лагер в Поморие, който ще продължи до 2 февруари. Там ще се изиграят 4 контролни срещи. На 24 януари „виолетовите“ гостуват на Черноморец (Бургас). На 27 януари те ще срещнат Янтра (Габрово), а на 31 януари – Септември (София). Съперник на 2 февруари ще бъде Спартак (Пловдив).

След това отборът се завръща във Велико Търново, а последната контрола преди старта ще бъде на 9 февруари срещу Локомотив (Пловдив) в Стара Загора.

Депутати искат промяна в правилника на НС заради оглавената от "Възраждане" комисия за службите
Украински дрон порази петролен склад на "Роснефт"