Германия надви Перу с 2:0 в контролна среща у дома

Снимка: БГНЕС
от БНТ , Източник: БГНЕС
09:23, 26.03.2023
Чете се за: 01:20 мин.

Германия надигра Перу в контролна среща в Майнц. Бундестимът, който ще бъде домакин на европейското първенство догодина, започна с победа с 2:0 подготовката си.

В герой за тима на Ханзи Флик се превърна нападателят на Вердер Бремен и съотборник на Илия Груев Никлас Фюлкруг, който отбеляза и двата гола за домаканите. Той бе точен в 12-та минута след асистенция на Кай Хаверц, а около 20 по-късно се разписа и след подаване на Мариус Волф. След почивката Хаверц пропусна да оформи класиката, след като не отбеляза от бялата точка. Въпреки това, германците не допуснаха нито един удар по посока вратата на Марк-Андре тер Стеген.

За домакините на Евро 2024 предстои контрола и с Белгия, която ще се проведе във вторник вечер в Кьолн.

Чете се за: 02:12 мин.
България загуби във финала на четиристранния турнир на Европейската федерация по минифутбол в Словакия
18:00, 08.05.2024
Чете се за: 01:10 мин.
Европейската вицешампионка на прескок Валентина Георгиева беше посрещната в родния си клуб Левски-Спартак по шампионски
17:53, 08.05.2024
Чете се за: 04:37 мин.
Кристиан Василев пред БНТ: Нито един успех не е дошъл без труд, лишения и търпение
17:38, 08.05.2024
Чете се за: 01:45 мин.
Гергана Топалова се класира за втория кръг на тенис турнир в Швеция
17:23, 08.05.2024
Чете се за: 00:45 мин.
Берое и Шампион 2006 с убедителни победи на старта на финалите по баскетбол за девойки U19
17:17, 08.05.2024
Чете се за: 01:02 мин.
Ангел Кодинов и Преслав Георгиев завършиха шести във финала на 500 м кану на европейската олимпийска квалификация в Сегед
16:54, 08.05.2024
Чете се за: 00:40 мин.
Управителният съвет на БФ по волейбол взе важни решения за разширените състави на националните отбори
16:40, 08.05.2024
Чете се за: 03:07 мин.
Коко Гоф: За мен да спечеля медал от Игрите в Париж е равностойно на успех в турнир от Големия шлем
16:02, 08.05.2024
Чете се за: 01:40 мин.
Официалната музикална тема на Игрите ще бъде представена за първи път тази вечер в Марсилия
15:24, 08.05.2024
Чете се за: 02:05 мин.
Първа лига остава с 16 отбора, петият в крайното класиране ще играе бараж за участие в евротурнирите
15:06, 08.05.2024 (обновена)
Чете се за: 07:10 мин.