Изабелла Шиникова загуби във втория кръг на сингъл в Анталия

Българката отстъпи пред испанката Анхела Фита Бонда с 3:6, 6:7(4)

изабелла шиникова изведе българия втора победа турция пето турнира били джийн кинг къп
Снимка: БФ тенис
20:21, 18.01.2024
Чете се за: 01:05 мин.

Изабелла Шиникова загуби във втория кръг на сингъл на турнира по тенис на червени кортове в Анталия (Турция) с награден фонд 40 хиляди долара.

Поставената под номер 4 в схемата българка отстъпи пред испанката Анхела Фита Бонда с 3:6, 6:7(4) за 1:31 час.

32-годишната софиянка и испанката Андреа Гарсия ще доиграят утре четвъртфиналния си мач на двойки срещу водачките в схемата Амина Аншба (Русия) и Валерия Страхова (Украйна). Шиникова и Гарсия спечелиха първия сет със 7:6(5), а при 0:1 във втората част срещата беше прекратена след 61 минути на корта.

Обмислят връщане на полигоните
Специално пред БНТ: Екатерина Дунцова - кандидат-президентът на Русия, която не беше допусната до изборите