Джулия Терзийска се класира за полуфиналите на турнира за жени от веригата UTR Pro Tennis в Благоевград

Вяра Илиева
от Вяра Илиева
18:11, 09.02.2023
Чете се за: 01:40 мин.
джулия терзийска класира полуфиналите турнира жени веригата utr pro tennis благоевград
Снимка: БФ Тенис

Джулия Терзийска се класира за полуфиналите на турнира за жени от веригата UTR Pro Tennis в Благоевград. Състезанието с награден фонд от 20 хиляди долара се провежда в залата на Югозападен университет „Неофит Рилски". Миналата седмица Джулия Терзийска спечели титлата на друг турнир от веригата в Благоевград.

Терзийска постигна четвърта победа и спечели първото място в група „А". Още две българки продължават без загуба и са на един успех от класиране на полуфиналите. Това са Борислава Ботушарова и Зиновия Ванева.

Надпреварата в е в схема от 20 тенисистки. Те са разпределени в четири групи от по пет състезателки.

Чете се за: 01:10 мин.
БФС и Столична община организират миниевропейско първенство по футбол за ученици
11:31, 15.05.2024
Серина Уилямс ще бъде домакин на връчването на наградите ESPY
10:53, 15.05.2024
Чете се за: 01:05 мин.
Анчелоти: Заслужавахме да спечелим Ла Лига, но все още не сме изиграли най-важния мач
10:19, 15.05.2024
Чете се за: 02:22 мин.
ММС решава проблема с участието на българските щангисти в Париж 2024
09:56, 15.05.2024
Чете се за: 02:40 мин.
Никола Йокич се отличи с 40 точки за Денвър, който поведе в серията с Минесота, Ню Йорк Никс също илезе пред Индиана
09:55, 15.05.2024
Чете се за: 02:57 мин.
Ализе Корне ще се сбогува с тениса на Ролан Гарос, след като получи уайлд кард за домашния турнир
Чете се за: 01:22 мин.
Реал Мадрид празнува 36-ата си шампионска титла на Испания след победата над Алавес
08:41, 15.05.2024
Чете се за: 01:27 мин.
Български изселници в Турция пред БНТ: Живеем в постоянен страх от нови трусове