Кристиано Роналдо с два гола за победата на Ал-Насър над Ал Духаил в азиатската Шампионска лига

кристиано роналдо два гола победата насър духаил азиатската шампионска лига
Снимка: БТА
от БНТ , Източник: БТА
11:41, 25.10.2023
Чете се за: 01:30 мин.

Кристиано Роналдо реализира два гола за победата на Ал-Насър с 4:3 срещу Ал Духаил в група "Е" от Шампионската лига на Азия.

Бившият футболист на Манчестър Юнайтед и Реал Мадрид изведе Андерсон Талиска, който откри резултата в 25-ата минута. Садио Мане направи 2:0 в 56-ата минута, а пет по-късно поргугалският национал с шут от дистанция отбеляза третото попадение в мрежата на катарския отбор.

Исмаел Мохамед и Алмоез Али върнаха два гола в полза на Ал Духаил в рамките на само 4 минути, преди Роналдо да направи 4:2 в 81-ата минута. Майкъл Олунга оформи крайния резултат само пет минути преди края на редовното време на двубоя.

Ал-Насър има пълен актив от 9 точки на първо място, докато Ал Духаил е със само 1 точка в дъното на класирането. Иранският Персеполис е с 6 точки на втора позиция в подреждането в група "Е" от турнира.