Локомотив София с класическа победа над Беласица Петрич във втората си лятна контрола

локомотив софия класическа победа беласица петрич втората лятна контрола
Снимка: startphoto.bg
21:52, 28.06.2023
Чете се за: 01:40 мин.

Отборът на Локомотив София победи с категоричното 3:0 втородивизионния Беласица (Петрич) във втора проверка от лятната подготовка. Това беше и първа победа за новия старши треньор на тима Стойчо Стоев след като в неофициалния му дебют Марек Дупница спечели с 2:1 преди няколко дни.

Срещата днес премина под пълната диктовка на столичните "железничари", които можеха да вкарат и още попадения във вратата на гостите. През първото полувреме голове отбелязаха Карлос Франса в 17-ата и Димитър Митков е 30-ата минута. Митков се върна в Локомотив София след като изкара пролетта под наем в руския Рубин Казан. Крайният резултат оформи продуктът на школата на клуба Ерик Манолков, който се разписа в 69-ата.

Във втората част в игра се появиха Бубакар Гайе, Галин Минков, каращият проби Лоренцо Фонсека и Лука Иванов, както и почти цял отбор състезатели от школата на клуба, по подобие на проверката с Марек преди дни.