Манчестър Юнайтед и Брентфорд завършиха наравно след голове в продължението на мача

манчестър юнайтед брентфорд завършиха наравно голове продължението мача
от БНТ , Източник: БТА
10:55, 31.03.2024
Чете се за: 00:37 мин.

Манчестър Юнайтед завърши наравно 1:1 в гостуването на Брентфорд в мач от 30-ия кръг на Висшата лига. Домакините имаха предимство през цялата среща и направиха куп пропуски, като удариха и четири греди.

Драмата дойде в добавеното време. Първо Мейсън Маунт в шестата минута на добавеното време даде аванс на Юнайтед при една от редките атаки на тима.

Три минути по-късно Кристоф Айер успя да изравни след асистенция на Айвън Тони.

Гледайте НА ЖИВО спорт безплатно на:

Още Спорт

Томи Пол надигра Хуберт Хуркач в три сета и ще играе на полуфиналите на Мастърс турнира в Рим
17:28, 16.05.2024
Чете се за: 01:45 мин.
Вратарят на Манчестър Сити Едерсон пропуска последните два мача от сезона, обявиха от клуба
17:12, 16.05.2024
Чете се за: 01:02 мин.
Може ли Брадли Баркола да попадне в състава на Франция за Евро 2024, Дешан обявява списъка с играчи
16:44, 16.05.2024
Чете се за: 01:40 мин.
Българско дерби на финала на американската Професионална лига по волейбол за жени
16:41, 16.05.2024
Чете се за: 01:17 мин.
Гергана Топалова продължава победната си серия и е на полуфинал в Загреб
16:20, 16.05.2024
Чете се за: 00:30 мин.
Елизара Янева отпадна на четвъртфиналите на сингъл на турнир от категория J300 на ITF в Италия
16:15, 16.05.2024
Чете се за: 00:50 мин.
Близо 10 000 лева глоби и предупреждение за лишаване от домакинство за Ботев Пд след финала срещу Лудогорец
16:02, 16.05.2024
Чете се за: 00:52 мин.
Нагелсман обяви разширения състав на Германия за Евро 2024, дебют за вратаря на Щутгарт Александър Нюбел
15:38, 16.05.2024
Чете се за: 03:55 мин.
България се изправя срещу Япония във втория си мач от Лигата на нациите в Анталия
15:19, 16.05.2024
Чете се за: 00:55 мин.
Колоездачната обиколка на Испания през 2026 година ще тръгне от Монако
15:02, 16.05.2024
Европейските игри през 2027 г. ще са основна квалификация за Олимпийските игри в Лос Анджелис
14:53, 16.05.2024
Чете се за: 01:15 мин.
Операцията на Алекс Николов се отлага
14:45, 16.05.2024
Калин Стоянов: До момента не съм разговарял с бъдещия служебен премиер
Димитър Кузманов стартира срещу американец в квалификациите на АТР 250 турнира в Маракеш