Зимните олимпийски игри през 2026 г. ще се проведат в италианските градове Милано и Кортина д'Ампецо, а летните през 2028 г. ще се проведат в Лос Анджелис, САЩ.

Чете се за: 02:35 мин.
Полуфиналните плейофи в НБЛ започват на 7 май със серията между Рилски спортист и Спартак Плевен
16:45, 04.05.2024
Чете се за: 01:15 мин.
Каролина Костова стана вицешампионка на сингъл на турнир от Тенис Европа до 14 г. в Бургас
16:22, 04.05.2024
Чете се за: 00:55 мин.
Футболни клубове в Англия поискаха победителят от ФА Къп да печели четвъртата квота на страната в Шампионската лига
15:55, 04.05.2024
Калояна Налбантова не успя да се класира за полуфиналите на турнир по бадминтон в Люксембург
15:06, 04.05.2024
Чете се за: 00:30 мин.
НА ЖИВО: Финалите на европейското първенство по спортна гимнастика за жени в Римини
15:00, 04.05.2024
Чете се за: 01:00 мин.
Злато за Стилияна Николова на Европейската купа по художествена гимнастика в Баку, четвърто място за Калейн
14:14, 04.05.2024
Чете се за: 01:40 мин.
И президентът на МОК Томас Бах изяви желание да се потопи във водите на река Сена преди Игрите в Париж
14:05, 04.05.2024
Бившият треньор на ЦСКА-София Саша Илич застава начело на руския Пари Нижний Новгород
13:24, 04.05.2024
Чете се за: 01:37 мин.