Монтана победи като гост Черно море в мач от шестия кръг на мъжкото волейболно първенство

Успехът е втори пореден и общо четвърти за Монтана

монтана победи гост черно море мач шестия кръг мъжкото волейболно първенство
19:36, 22.11.2023
Чете се за: 01:25 мин.

Монтана победи като гост Черно море с 3:1 (23:25, 25:23, 25:17, 28:26) в мач от шестия кръг на шампионата на България по волейбол за мъже.

Двата състава изиграха равностойни първи два гейма и след равенство 1:1, гостите бяха по-категорични в третата част. Те поведоха с 10 точки при 23:13 и след 25:17 нямаха проблеми да вземат аванс от 2:1 гейма.

Последва много оспорван четвърти гейм, в който разликата не надвиши 2 точки, но волейболистите на Монтана триумфираха в края.

В следващите си мачове тимът на Монтана ще приеме Дея Спорт на 25 ноември, а ден по-късно отборът на Черно море ще гостува на Хебър в Пазарджик.

Успехът е втори пореден и общо четвърти за Монтана, който излезе на четвърто място във временното класиране. Варненци допуснаха второ поредно и общо четвърто поражение от началото на сезона и остават десети в подреждането.

Чете се за: 01:50 мин.
Коко Гоф получи "геврек" във втория сет, но си проправи път към четвъртия кръг на турнира от сериите WTA 1000 в Рим
23:25, 11.05.2024
Чете се за: 01:42 мин.
АПОЕЛ Никозия с Георги Костадинов станаха футболни шампиони на Кипър за 29-и път
23:18, 11.05.2024
Чете се за: 01:40 мин.
България определи състава си за първия турнир от Лигата на нациите по волейбол при жените
23:10, 11.05.2024
Чете се за: 02:12 мин.
Челси се изравни с Нюкасъл на седмата позиция във Висшата лига след победа с 3:2 като гост срещу Нотингам Форест
22:47, 11.05.2024
Георги Дерменджиев: Когато дойдох, исках да има точно такъв колектив и всички да си вярват
22:40, 11.05.2024
Чете се за: 01:07 мин.
Стамен Белчев: Доволен съм от това, което показаха футболистите през голямата част от мача
22:35, 11.05.2024
Борислава Христова бе най-резултатна за Сепси, но тимът допусна шеста поредна загуба в Евролигата
Сателитни снимки показват местоположението на отвлечения кораб "Галакси лийдър"