Зрител на трибуните е починал по време на двубоя Сакраменто Кингс - Ню Орлиънс Пеликанс

привърженик трибуните починал време двубоя сакраменто кингс орлиънс пеликанс
от БНТ , Източник: БТА
12:47, 05.12.2023
Чете се за: 01:30 мин.

Зрител на мача между отборите на Сакраменто Кингс и Ню Орлиънс Пеликанс от In-Season турнира на Националната баскетболна асоциация (НБА) е починал по време на срещата, обявиха "кралете"

По време на първата четвърт на двубоя в "Чейс Уан Сентър" мъж в 30-те си години се е почувствал зле. Пристигналият медицински екип се е опитвал да помогне на фена на Сакраменто в продължение на 20 минути, но направената му кардио-пулмонарна първа помощ не е успяла да го спаси.

Двубоят между Сакраменто и Ню Орлиънс завърши с победа на гостите от щата Луизиана със 127:117, а българинът Александър Везенков остана с две борби за "кралете", но нито една вкарана точка за 6:14 минути престой на паркета.

За "пеликаните" това беше трета пореден успех срещу Кингс през този сезон, а освен това те се класираха за полуфиналите в най-новата надпревара на НБА, която се организира за пръв път през настоящата 2023-а година.

Заради отсъствието на ГЕРБ и ДПС: Отмениха заседанието на бюджетната комисия