С човек по-малко Арда извоюва равенство в гостуването на ЦСКА 1948

Кърджалии играха с човек по-малко над половин час, но си тръгнаха с точка от Бистрица

19:45, 29.04.2024
Чете се за: 01:22 мин.
Арда Кърджали ЦСКА 1948
Снимка: Startphoto.bg

Срещата между ЦСКА 1948 и Арда Кърджали от 31-ия кръг на Първа лига завърши при резултат 1:1. Намди Чинонсо Офор откри резултата, преди Педриньо да изравни.

Намди Чинонсо Офор откри резултата на стадиона в Бистрица в 27-ата минута. Нигерийският нападател засече с глава центриране в наказателното поле на Принс.

В началото на второто полувреме домакините демонстрираха желанието си да изравнят още в началните минути. Бирсент Карагерен стреля в дясната греда. Топката се върна в крака на появилия се на почивката Евгений Сердюк, но украинецът нямаше време за реакция и я изпрати извън очертанията на опразнената врата.

В 56-ата минута Педриньо възобнови равенството с гол от пряк свободен удар.

Гостите играха половин час с човек по-малко, след като Борислав Цонев получи директен червен картон след намесата на ВАР. Полузащитникът стъпи върху крака на Джонатан.

ЦСКА 1948 заема 7-ата позиция в класирането с актив от 44 точки. Арда се намира на 9-ото място с 40 пункта.

Гледайте НА ЖИВО спорт безплатно на:

Столтенберг: Решенията за Украйна трябва да се превърнат в реални доставки
Величка Христева: Напълно реално е Йоана Илиева да спечели медал в Париж (ВИДЕО)