Шампионът Хебър срази Пирин в Разлог за седма поредна победа във волейболното първенство

шампионът хебър срази пирин разлог седма поредна победа волейболното първенство
Снимка: БФ Волейбол
20:57, 03.12.2022
Чете се за: 01:20 мин.

Волейболният шампион на България при мъжете Хебър Пазарджик победи с 3:1 гейма(25:18, 20:25, 25:14, 25:20) гейма като гост Пирин Разлог и постигна седма поредна победа в първенството.

След успеха възпитаниците на Камило Плачи се изкачиха на второ място в класирането с 20 точки, една по-малко от лидера Левски.

Тимът от Пазарджик спечели без проблеми първия гейм, но загуби втората част. В следващите два обаче играчите на Плачи доминираха изцяло и без проблеми затвориха мача.

За най-полезен играч беше избран Симон Хирш с 21 точки, с 13 точки завърши Пламен Шекерджиев.

За Пирин Дейвид Кръстев се отчете със 17 точки.

Следващата среща на Хебър е на 8 декември от 18:00 часа срещу ЦСКА в спортна зала "Васил Левски".