Страсбург и Олимпик Марсилия не успяха да се победят

Снимка: БТА
от БНТ , Източник: БТА
08:57, 26.11.2023
Чете се за: 01:22 мин.

Отборите на Страсбург и Олимпик Марсилия завършиха 1:1 в късния мач от съботната програма на 13-ия кръг на френската Лига 1.

С равенството и двата отбора регистрираха минимален прогрес в класирането, като домакините се изкачиха от 15-о на 12-о място с 13 точки, докато Марсилия задмина Нант на деветото място, като и двата тима имат по 14 пункта.

Емануел Емега даде преднина на Страсбург още в шестата минута на мача, след като получи подаване от Кевин Гамейро, но гостите от Марсилия стигнаха до равенството в 27-мата минута чрез Джонатан Клаус.

До края на мача гостите от Марсилия имаха повече възможности да отбележат гол, с който да спечелят, но по-близо до попадението бяха домакините, след като в 71-вата минута гредата спаси вратата на "белите" след удар на Дилан Баква.

Продължават да са без ток някои части на София и десетки общини в Западна България
Населени места без ток във Врачанско, 70 см сняг на "Петрохан"