Юношеският национален отбор си постави цел да спечели трите точки срещу Франция

Антоан Стоянов
от БНТ
12:59, 19.05.2022
Чете се за: 01:20 мин.

Националният отбор на България по футбол до 17 години си постави цел да спечели трите точки във втория си мач на Европейското първенство в Израел. Тази вечер от 20.00 часа трикольорите се изправят срещу Франция.

Националите запазват висок боен дух, независимо от поражението на старта от действащия европейски шампион Нидерландия (1:3). Тимът ни има сериозна амбиция за успех в двубоя довечера.

Освен влагането в тренировките, това личи и от изказванията на играчите пред камерата на БНТ.

„Определено трябва да подобрим това, нашите линии да бъдат по-близко, да бъдем малко по-агресивни и мисля, че това ще ни донесе успех. Определено можем да победим Франция. Знам, че ще стане“, сподели Антоан Стоянов.

България – Франция, тази вечер от 20.00 часа по БНТ 3. Срещата ще можете да гледате на живо и в спортната секция на bntnews.bg. 30 минути по-рано ще започне студийната програма, посветена на двубоя от Евро 2022.

Автор: Росен Станчев

Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber!

Чете се за: 00:42 мин.
Атанас Караиванов пред БНТ: Във финала за Купата на България всичко може да стане
Чете се за: 01:10 мин.
БФС и Столична община организират миниевропейско първенство по футбол за ученици
11:31, 15.05.2024
Серина Уилямс ще бъде домакин на връчването на наградите ESPY
10:53, 15.05.2024
Чете се за: 01:05 мин.
Анчелоти: Заслужавахме да спечелим Ла Лига, но все още не сме изиграли най-важния мач
10:19, 15.05.2024
Чете се за: 02:22 мин.