Ювентус се измъчи, за да победи последния

Ювентус
Снимка: БГНЕС
21:30, 10.11.2022
Чете се за: 01:22 мин.

Ювентус победи Верона с 1:0 в мач от 14-ия кръг на Серия А. Мойзе Кийн отбеляза победното попадение, а Алекс Сандро бе изгонен в последната минута.

Леонардо Бонучи изигра своя мач №350 в Серия А.

Голът на италианския нападател дойде през втората част. Мойзе Кийн стреля от вътрешността на наказателното поле, за да осигури трите точки на "бианконерите".

Домакините получиха дузпа за нарушение на Леонардо Бонучи, но ВАР промени решението на главния съдия Марко Ди Бело.

В добавеното време резервата Алекс Сандро получи директен червен картон, 13 минути след като се бе появил на терена, като преди това дори бе получил жълт картон.

Ювентус заема 3-ата позиция в класирането с актив от 28 точки. Верона остава на последното 20-място в подреждането с 5 пункта.

Кой с кого - има ли шансове за редовен кабинет в рамките на 48-ия парламент?
12 общини представят България на Международното туристическо изложение в Румъния