Загуби за Младенов и Сираков в италианската втора дивизия

Борислав Младенов, баскетбол
Снимка: сайт Виртус Имола
11:07, 03.10.2022
Чете се за: 01:07 мин.

Борислав Младенов и Георги Сираков изиграха добри мачове, но не успяха да помогнат на своите отбори да стартират успешно сезона в италианската Серия Б.

Младенов и Виртус Имола отстъпиха на Йеси със 71:77 точки в мач от първия кръг в регион C. Бившият младежки национал се отличи с 12 точки, 9 борби, 2 асистенции, 2 откраднати топки и чадър. Следващият мач на Виртус Имола в Серия Б ще бъде на 9 октомври срещу Фаенца.

Георги Сираков и неговият Виртус Поцуоли загубиха от Таранто с 65:77 като гости в мач от първия кръг на регион D в Серия Б. Българинът завърши с 10 точки, 1 борба и 1 асистенция за 28 минути в игра. Следващият двубой на Виртус Поцуоли ще бъде 9 октомври срещу Авелино.

Малко над 6,5 милиона е населението на България
ЦИК: Окончателните резултати ще са готови до четвъртък, рекордно ниска активност